Lekarze Rzeszów

lekarz Janusz Ilnicki

Radiolog, RTG

Szopena 1 (Centrum Medyczne Medyk)
35-025 Rzeszów

Dziękuję bardzo Panu doktorowi Januszowi Ilnickiemu za przeprowadzenie biopsji mammotomicznej i gruboigłowej. Moje zdenerwowanie rozładował na samym początku. Wspaniały nie tylko lekarz ale i człowiek. Delikatnie i sprawnie przeprowadził zabieg informując co będzie robić i czego mogę się spodziewać. Proszę się nie bać. Bardzo dobry specjalista. Polecam Pana doktora z całego serca.
Opinia dodana przez: Helena C.

dr n. med. Piotr Małek

Chirurg ogólny, Proktolog

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny
ul Cegielniana 38
Rzeszów

Jestem bardzo zadowolona ... Lekarz godny polecenia .. Pól godzinki i znikł największy problem mojego zycia :)) lekarz bardzo miły , konkretny, doświadczony ,,, nie czułam żadnego wstydu czy skrępowania... Dziękuje ze znow sie uśmiechem moge normalnie chodzić , biegać i cieszyć sie życiem .... Naprawdę polecam pana doktora ,,, pozdrowienia dla asystenta ( rownież bardzo miły i bardzo młody no i przystojny. :)))
Opinia dodana przez: Ewa

Agnieszka Ryznar

Lekarz rodzinny

NZOZ SOKRATES
Rzeszów

Pani doktor jest osobą, od której bije empatia, bardzo szybko reaguje i bardzo dobrze dobiera leki. Słucha i odpowiada. Jest lekarzem z powołania. Szkoda, że jest tak mało lekarzy w Rzeszowie takich jak pani dr Ryznar.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Tomasz Góra

Szpital Wojewódzki nr 1 w Rzeszowie
Rzeszów

Wiedza dr Góry obszerna, tłumaczenia szczegółowe, leki wydają się być trafione, jednak spore zastrzeżenie mam do gabinetu - 250zł za wizytę (Galen przy ul. Warneńczyka) i nie ma choćby parawanu, za którym można się rozebrać...Nawet na NFZ nigdy nie spotkałam się, żeby w gabinecie nie było łazienki...Gdyby dr nie znał się na mojej chorobie, nie przyszłabym tam więcej. Pani z recepcji skasowała bez paragonu 2,50zł za maseczkę (nie wzięłam torebki) ...
Opinia dodana przez: Endless

lek. med. Maciej Turek

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA w Rzeszowie
Witolda 6B
35-302 Rzeszów

Lekarz z powołania świetny specjalista 😉 polecam każdemu profesjonalista pod każdym względem 😉podczas wizyty dokładnie wytłumaczy w czym rzecz i zaopiekuje się pacjentem w stu procentach polecam
Opinia dodana przez: Emil Pruchnik

lekarz Grzegorz Kloc

Neurolog

szpital wojewódzki - oddział neurologii i poradnia neurologiczna
Rzeszów

Lekarz przez duże,,L,,wspaniały człowiek który umie wysłuchać pacjenta,rzetelnie wytłumaczy nie zawsze zrozumiałe terminy dla pacjęta ,cierpliwy o wielkiej kulturze osobistej .Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Danuta

Małgorzata Rachtan-Tabisz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ResCardia" sp. z o.o.
Siemiradzkiego 6
35-006 Rzeszów

Gorąco polecam, od roku czyli od urodzenia synka chodzimy do pani doktor. Kompetentna, z wiedzą i wszystko umówione na czas. Wydawało mi się wcześniej, że tak jest tylko prywatnie
Opinia dodana przez: Tomasz C.

dr Artur Bijoś

USG

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

Byłam z Coreczka Milenka na badaniach bioderek, świetny lekarz - wszystko dokładnie tłumaczy. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, mój roczny Synek Wojtuś mimo iż nie był badany dostał od Doktora balony, naklejki, maleńkie zabawki a co najlepsze to uśmiech na twarzy. Z Całego serca polecam rodzicom tego lekarza za jego wiedze i podejście. :) jak dla mnie 10/10. Pozdrawiam Dominika
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Dorota Nierojewska

Pulmonolog, Alergolog

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Lecze sie u Pani Dr Nierojewskiej od wielu lat. Nie jestem w stanie znalezc slow uznania za jej podejscie do mnie jako do pacjenta. Jest wspanialym lekarzem, poswiecajacym czas choremu, sluchajacym jego skarg i starajacym sie kompleksowo podjesc do problemu. Jej diagnozy sa trafne i oparte na niezbednych badaniach, ktore zleca. Zawsze stara sie wytlumaczyc w prostym zrozumialym dla pacjenta jezyku charakerystyke choroby i planowany tok leczenia. W oparciu o ...
Opinia dodana przez: Danuta

Jan Plaskacz

Ortodonta

NZOZ "MEDISTOM"
Hetmańska 15/1
35-045 Rzeszów

Lekarz bardzo dobry, wszechstronnie uzdolniony, złota rączka. Na pewno nie wyleczy zęba zwyczajnie (na przodzie ani żadnego), który wymaga leczenia kanałowego. Zajmuję się stomatologią szczękową jak i zwykłą. Moja mama robiła sobie też u doktora protezy. U niego błąd w sztuce nie wchodzi w rachubę jest za dobry. Moja koleżanka go dodatkowo pohwaliła go za leczenie na leżąco a miała tendencje do zasłabnięć.
Jestem uzależniony krzyżowo, głównie alkohol ale kiedyś byłem pewny że mam "tylko" depresję. Doktor "ustawił" mi myślenie, zdiagnozował właściwie, pomógł podjąć terapię uzależnieniową. Spotkania z nim to prawie psychoterapie czyli poświęcał tyle czasu aż był pewny że wyjdę z lepszym nastawieniem niż przyszedłem. Gorąco polecam

lekarz Mariusz Szklarczyk

Ginekolog, Ginekolog położnik

"FEMINA" PORADNIA GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZA
Rzeszów, Zbyszewskiego 15
35-119 Rzeszów

Świetny lekarz i cudowny człowiek. Ogromna kultura osobista. Wszystko wytłumaczy, nie śpieszy się, zapisze wszystkie niezbędne badania. Jedyny lekarz do którego idzie się z uśmiechem na twarzy i aż żal wychodzić. Polecam wszystkim, a w szczególności dziewczynom, które jeszcze nie mają doświadczenia z "tymi" lekarzami:)
Opinia dodana przez: i....
{'id': 32253, 'name': u'Rzesz\xf3w'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Jan Gosztyła

mgr Jan Gosztyła

Psycholog dziecięcy, Psycholog kliniczny

Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień w Rzeszowie
ul. Siemieńskiego 17
Rzeszów

Pomógł mi, gdy miałem zatrzymane prawo jazdy. Miło i rzeczowo ze mną porozmawiał. Nie prawił morałów, nie wzbudzał poczucia winy. Z szacunkiem odnosił się do mnie. Poinstruował, co mam dalej robić. Takiej pomocy potrzebuje człowiek, gdy znalazł się na życiowym zakręcie.

Wacław Bentkowski

Nefrolog

Gabinety Lekarskie SENSOR
ul. Szopena 26 lok. 2
Rzeszów

Profesjonalista w każdym calu. Lekarz z powołania, ma świetny kontakt z pacjentami, zawsze miły, ma czas dla każdego.

Renata Rusin

Dermatolog

Punkt lekarski
Zenitowa 2
35-301 Rzeszów

Nie dziwię się ,że została lekarzem roku na Podkarpaciu. Super lekarka:mądra, inteligentna,bada przyczynę choroby a nie skutek,świetny specjalista.Jedyny minus to potworne kolejki-ale to własnie świadczy jak swietny jest lekarz. Tej Pani doktor reklamy nie trzeba.Rewelacyjna.Wyleczyła mnie z choroby dermatologicznej i poprzez zlecone badania dowiedziałam się że mam chorą tarczycę. I to wszystko na fundusz.Polecam

lekarz Mariusz Partyka

Endokrynolog

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Super specjalista, polecam i stawiam za wzór. Szkoda, że tak trudno się do niego zarejestrować.

lekarz Teresa Wojcik

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy
Hetmańska 120
35-078 Rzeszów

Pani doktor pomimo moich wielkich obaw okazała się świetną kobietą i doskonałym lekarzem. Miła atmosfera i rzetelne informacje przeplatane luźną pogawędką sprawiły, że czułam się swobodnie, cały stres odpłynął, a w dodatku wyszłam w pełni poinformowana. Po poprzednich przykrych doświadczeniach z ginekologami teraz już wiem gdzie mogę bezpiecznie udać się po poradę.

lekarz Iwona Rościszewska-Żukowska

Neurolog

MSWiA
ul.Krakowska
Rzeszów

Lekarz z powołania, godny polecenia, specjalista w dziedzinie stwardnienia rozsianego. Stawia właściwe diagnozy i leczenie daje efekty.

lekarz Katarzyna Cieślak

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Rzeszów
Witolda 6B
35-302 Rzeszów

Pani doktor jest mądra, ciepłą, empatyczną osobą. Na spokojnie wytłumaczy i wysłucha. Niezwykle cierpliwa i ze wspaniałym podejściem do dzieci. Ginekolog godny poświęcenia. Cieszę się, że trafiłyśmy na Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Bogdan Obrzut

Rzeszów

Naprawdę polecam dr.Obrzuta,ja trafiłam do niego w 18 tyg.zagrożonej ciąży a dziś trzymam na kolanach ślicznego,zdrowego synka:)